Agencja Artystyczna JU&MI Paweł Jucha logo

Krawczyk / Wodecki / Zaucha

Agencja JU&MI - Krawczyk - Wodecki - Zaucha

Projekt KRAWCZYK, WODECKI, ZAUCHA to największe i niezapomniane przeboje wybitnych artystów w wykonaniu Big Bandu pod dyrekcją Wojtka Zwierniaka z uznanymi męskimi głosami m.in. Kuba Jurzyk, Michał Gasz, Bogusław Nawara czy Tomasz Jarosz.

Wojciech Zwierniak – Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie saksofonu jazzowego, aranżer, dyrygent, kompozytor, pianista. Prowadzi „Orkiestrę Baczków” z którą zdobył 4 miejsce w finale programu „Mam Talent”,  oraz aranżuje dla innych orkiestr, zespołów i big-bandów.

Współpracuje z Orkiestrą Sinfonia Carpathia, prowadzi młodzieżową Orkiestrę Symfoniczną w Nowym Sączu, współpracuje z takimi artystami jak: Kuba Badach, Mateusz Ziółko, Marcin Jajkiewicz, Kasia Moś, Michał Gasz, Janusz Radek, Marek Piekarczyk, Marcin Pospieszalski, Micha Grobelny, Andrzej Lampert, Zbigniew Wodecki, Jerzy Połomski.

Bierze udział w różnego rodzaju produkcjach telewizyjnych oraz rozmaitych muzycznych przedsięwzięciach. Sam Adam Sztaba napisał o płycie przez niego zaaranżowanej „Pierwsze wrażenie po zetknięciu się z płytą Orkiestry Baczków “100-lecie Niepodległości”, to aranżacje – znakomicie i z wyczuciem napisane przez Wojciecha Zwierniaka. Typ aranżacji twórczej, w której słychać wyraźnie własny zamysł na nowe ujęcie znanych utworów, jest od zawsze w cenie i zarazem niezwykle rzadki. Dochodzi do tego świadomość rozmaitych muzycznych stylistyk i rzemiosło aranżerskie

Udostępnij: