Agencja Artystyczna JU&MI Paweł Jucha logo

Bajkowe przeboje

Agencja JU&MI - Bajkowe przeboje

Mam tę moc, Nie bój się chcieć, Gumisie – te oraz inne piosenki z bajek i filmów dla dzieci wykona dla państwa na żywo Big Band pod dyrekcją Wojtka Zwierniaka z 4 finalistami programów: Szansa na sukces, The voice of Poland, The voice of Kids: Tomasz Jarosz, Monika Polak, Wiktoria Kasprzyk oraz Zuzanna Pasiut. Podczas koncertów dzieci częstowane są słodkimi niespodziankami.

Wojciech Zwierniak – Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie saksofonu jazzowego, aranżer, dyrygent, kompozytor, pianista. Prowadzi „Orkiestrę Baczków” z którą zdobył 4 miejsce w finale programu „Mam Talent”,  oraz aranżuje dla innych orkiestr, zespołów i big-bandów.

Współpracuje z Orkiestrą Sinfonia Carpathia, prowadzi młodzieżową Orkiestrę Symfoniczną w Nowym Sączu, współpracuje z takimi artystami jak: Kuba Badach, Mateusz Ziółko, Marcin Jajkiewicz, Kasia Moś, Michał Gasz, Janusz Radek, Marek Piekarczyk, Marcin Pospieszalski, Micha Grobelny, Andrzej Lampert, Zbigniew Wodecki, Jerzy Połomski,

Bierze udział w różnego rodzaju produkcjach telewizyjnych oraz rozmaitych muzycznych przedsięwzięciach. Sam Adam Sztaba napisał o płycie przez niego zaaranżowanej „Pierwsze wrażenie po zetknięciu się z płytą Orkiestry Baczków „100-lecie Niepodległości”, to aranżacje – znakomicie i z wyczuciem napisane przez Wojciecha Zwierniaka. Typ aranżacji twórczej, w której słychać wyraźnie własny zamysł na nowe ujęcie znanych utworów, jest od zawsze w cenie i zarazem niezwykle rzadki. Dochodzi do tego świadomość rozmaitych muzycznych stylistyk i rzemiosło aranżerskie.

Udostępnij: