Agencja Artystyczna JU&MI Paweł Jucha logo

Tomasz Jarosz

Agencja JU&MI - Tomek Jarosz

Wokalista i instrumentalista. Urodził się w 1983 roku. Absolwent Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach filia w Cieszynie. Ukończył również Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu na instrumencie – klarnet. Na co dzień funkcjonariusz Straży Granicznej. Przez 17 lat muzyk i solista Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej, obecnie współpracujący z Orkiestrą jako solista. Założyciel zespołu religijnego Credo, z którym wydał 3 płyty w tym jedną z kolędami. Z zespołem Lachersi dotarł do finału 5 edycji programu muzycznego Must Be The Music.
Ich pierwsza płyta która nosi nazwę „Tradycja”, obiła się echem w ogólnopolskich mediach.

Uczestnik programów telewizyjnych, m.in. „Jaka to melodia”, „Wielki Test o Matejce”. Zwycięzca odcinka a następnie wielkiego finału finałów wiosennej edycji programu „Szansa na sukces – Opole 2020”, dzięki czemu wystąpił w koncercie Debiuty na 57 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej
w Opolu
wraz ze swoim zespołem Lachersi, którego jest współzałożycielem oraz wokalistą.

Tomek Jarosz z zespołem Lachersi - Twoja szansa - tvp.pl

Inicjator i uczestnik wielu muzycznych projektów. Współpracuje z wieloma muzykami, zespołami muzycznymi oraz orkiestrami.

Tomasz doskonale sprawdza się w wszelakim repertuarze coverowym. Wykonuje również autorskie piosenki, może wystąpić z innymi zespołami, orkiestrami a także w duecie z pianistą lub gitarzystą w różnym i specjalnie przygotowanym/zamówionym repertuarze. Tomasz jest elastyczny wokalnie. Kontakt z publicznością i wciąganie jej w koncert to jego niewątpliwe zalety.

Udostępnij: