Agencja Artystyczna JU&MI Paweł Jucha logo

Orkiestra Baczków

Agencja JU&MI - Orkiestra Baczków

Orkiestra Baczków powstała w 1994 roku. Ma na koncie wiele występów krajowych i zagranicznych, zespół liczy 40 osób + wokaliści.
Orkiestra w 2021 roku zajęła 4 miejsce w Finale Programu Mam Talent, ma za sobą występy telewizyjne oraz radiowe, wystąpiła m. in. Podczas Wielkiego Meczu „Gwiazdy TVN kontra Wośp”, Dzień Dobry TVN.

Orkiestra Baczków w finale zaśpiewała po polsku, z dedykacją dla Janka Klimenta!

Agencja JU&MI - Orkiestra Baczków zaśpiewała w Mam Talent

Orkiestra ma na swoim koncie nagrane 3 płyty, a jedną nich docenił sam Adam Sztaba pisząc, że pierwsze wrażenie po zetknięciu się z płytą Orkiestry Baczków “100-lecie Niepodległości”, to aranżacje – znakomicie i z wyczuciem napisane przez Wojciecha Zwierniaka. Typ aranżacji twórczej, w której słychać wyraźnie własny zamysł na nowe ujęcie znanych utworów, jest od zawsze w cenie i zarazem niezwykle rzadki. Dochodzi do tego świadomość rozmaitych muzycznych stylistyk i rzemiosło aranżerskie, co nadaje całości dodatkową wartość.

 

Orkiestra Baczków – Medley promo

W 2023 Orkiestra wystawiła swój autorski musical pt. „Możesz więcej” w reżyserii Andrzeja Starowicza. Orkiestra w repertuarze posiada utwory z gatunki polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, musicalowej i filmowej oraz tradycyjne marsze i kompozycja charakterystyczne dla orkiestr dętych.

 


 

Orkiestra Baczków - kanał na youtube

Udostępnij: